+    Umožňuje šetrnou, nebolestivou a přitom účinnou léčbu různých typů křečových žil

+    Využívá jedinečnou patentovanou prosvěcovací technologii zobrazení žil

+    Má tisíce příznivců po celém světě

+    Zaručuje dlouhodobý efekt a umožňuje okamžitý návrat k běžným aktivitám

+    Lze použít u pacientů všech věkových kategorií

+    Provádí se ambulantně bez nutnosti hospitalizace

Transilluminátor Veinlite

Unikátní lékařský přístroj spolehlivě zobrazuje žíly až do hloubky šesti milimetrů. Jedná se o nejjednodušší a nejlepší způsob zobrazení žil, který se skvěle hodí právě pro injekční sklerotizaci. V rámci ní se aplikuje tzv. sklerotizační látka přímo do vnitřku žil a ta následně vyvolá reakci vedoucí k jejímu uzavření a postupnému vstřebávání.

Transilluminátor Veinlite je spolehlivý lékařský přístroj, který byl uvedený na trh v roce 2000 a od té doby má tisíce příznivců a spokojených pacientů po celém světě. Vyšetření pomocí speciální lampy   je také nedílnou součástí prvního kontaktu s klientem, který musí před samotnou sklerotizací absolvovat konzultaci u našeho specialisty.

Sklerotizační léčba varixů

Tento způsob léčby se provádí bez nutnosti hospitalizace a nevyžaduje ani pracovní neschopnost. Pacienta nijak neomezuje a on se může ihned vrátit ke svým běžným aktivitám. Pouze po určitou dobu je doporučeno nosit kompresní punčochy a dodržovat určitá fyzická omezení trvající několik týdnů.

Sklerotizace se aplikuje pomocí speciální látky přímo do postižené žíly, což vede k zániku varixů. Sklerotizační látka dokáže v některých případech dokonce nahradit chirurgický zákrok. Vše závisí na typu a velikosti křečových žil. Míra spokojenosti je nicméně velmi vysoká a pacienti si chválí bezbolestný zákrok s dlouhodobým efektem.

Nejčastější dotazy

Injekční sklerotizaci s použitím přístroje Veinlite lze aplikovat u všech věkových kategorií. Samotnému zákroku vždy předchází konzultace u specialisty, který každého pacienta pečlivě vyšetří a rozhodne o nejvhodnějším způsobu léčby.

Metoda se provádí ambulantně a klient po zákroku odchází ihned domů. V běžných činnostech není nijak omezen. Po ošetření doporučujeme nosit kompresní punčochy, které mají vliv na průběh hojení, a dodržovat určitá fyzická omezení. Pacienti se většinou vyhýbají větší fyzické zátěži maximálně podobu čtyř týdnů.

Díky tomuto unikátnímu přístroji je možné na první pohled nalézt i nerozpoznatelné žilky, které vedou ke křečovým žilám. Spolehlivě zobrazuje žíly až do hloubky šesti milimetrů. S použitím této lampy lze následně velmi účinně provést také samotnou sklerotizaci.

Ceník