+    Infuze s vitamínem C, který je silným antioxidantem

+    Bojuje proti únavě a stresu

+    Posiluje imunitní systém a podporuje zdraví

+    Má příznivý vliv na hojení ran

+    Pro správné fungování metabolismu

+    Podporuje tvorbu kolagenu a tím zlepšuje stav pleti, posiluje vlasy a nehty

+    Snadná a rychlá aplikace

+    Pozitivně působí na naši energii a náladu

INFUZE S VITAMÍNEM C

Infuze s vitamínem C, který je silný antioxidant a je velmi důležitý pro normální průběh našeho organismu s prokázanými pozitivními účinky na náš imunitní systém. Lidský organismus si jej však nedokáže vytvořit a je tak odkázaný na jeho příjem v určitých potravinách, především v ovoci a zelenině. Tento příjem je ale většinou nedostačující.

Pleť bez dostatku vitamínu C je šedá, suchá, na povrchu prosvítají žilky a má sklon k tvorbě pigmentových skvrn.

VÝZNAM VITAMÍNU C

Vitamin C neboli kyselina askorbová má pro člověka životně zásadní význam. Je silný antioxidant a je důležitý pro normální průběh biochemických reakcí, např. podporuje detoxikační reakce v játrech, tvorbu kolagenu, vstřebávání železa, metabolizmus tuků atd. Vitamin C plní zejména antioxidační roli při oxidativním stresu, který vzniká díky každodennímu stresu, ze znečištěného ovzduší, ze špatné životosprávy apod. Vitamin C především také podporuje celkovou imunitu. Ve farmakologických dávkách má pak protinádorový účinek.

Nedostatek vitaminu C se projevuje především srdečně-cévními obtížemi, poruchami hojení ran, sníženou tolerancí stresu, narušenou funkcí imunity, zvýšenou vnímavostí k bakteriálním a virovým infekcím a dalšími patologickými stavy. I jeho méně výrazný nedostatek představuje rizikový faktor vzniku chronických zánětlivých a onkologických onemocnění. Vitamínová terapie je využívána jednak jako prevence a jednak jako léčivá terapie při onemocněních nebo při fyzické či psychické zátěži. Infuzní terapie vitamínem C je vhodná nejen k omlazení pleti, ale rovněž při revmatických chorobách, Crohnově nemoci, při psychických poruchách a stresu, při alergiích, při nádorovém onemocnění v jakémkoli stádiu.

průběh aplikace

PŘÍPRAVA

Není nutná žádná zvláštní příprava. Infuze s vitamínem C má příznivý vliv na posílení našeho organizmu a pozitivně působí na naší náladu.

DÁVKOVÁNÍ

Doporučujeme 4 – 5 infuzí podávaných v týdenních intervalech.

APLIKACE

Probíhá nitrožilním podáním, tedy jednoduchým vpichem, a postupným odkapáváním vitamínu C v jeho tekuté formě. Celá terapie trvá 20 až 30 minut při relaxaci.

OMEZENÍ

Ihned po terapii se lze vrátit k jakékoliv činnosti bez žádného omezení. Jen je potřeba dbát na normální pitný režim (min 2 l  tekutin denně) a vyvarovat se užívaní diuretických léků.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Neboť vitamín C působí jako prevence a posilovač našeho imunitního systému, je vhodný v podstatě pro všechny. Zejména pak pro každého, kdo má zvýšenou spotřebu vitaminu C, tedy pro ty, kdo mají:

• únavu a sníženou schopnost koncentrace
• silnou tvorbu vrásek
• stres
• psychickou zátěž či fyzickou námahu (včetně sportu)
• psychickou poruchu
• opakované infekce (chřipky, angíny, rýmy, záněty plic atd.)
• alergie
• metabolický syndrom (obezita, vysoký krevní tlak, cukrovka)
• revmatické choroby charakterizované např. bolestmi kloubů
• autoimunitní onemocnění (revmatoidní artritida, Crohnova choroba ad.)

Na rozdíl od mnohých savců, si lidský organismus není schopen vyrobit vitamin C sám. Proto je nutné tuto životu nezbytnou látku, přijímat v potravě. Potřebujeme ji nezbytně proto, aby nám normálně fungovalo vazivo a tvořil se v něm dostatek kolagenu, abychom netrpěli srdečně-cévními obtížemi, poruchami hojení ran, sníženou tolerancí stresu, narušenou funkcí imunity, zvýšenou vnímavostí k bakteriálním a virovým infekcím a dalšími patologickými stavy a jeho nedostatek mimo jiné představuje rizikový faktor vzniku onkologických onemocnění.

Ceník

SlužbaAkceCena
Infuze s vitamínem C 1 090 Kč
Infuze s vitamínem C !!! AKCE 4 + 1 zdarma !!!