Podívejte se na akční ceny platné do 28.2.2023.
Prozkoumat
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Operace křečových žil laserem

+    Operace křečových žil laserem nevyžaduje prakticky žádnou rekonvalescenci

+    Dokáže eliminovat žilky i velké křečové žíly

+    Využívá nejmodernější léčebné metody a přístroje

+    Provádí se ambulantně bez nutnosti hospitalizace

+    Úspěšnost metody je velmi vysoká s dlouhodobým efektem

Operace křečových žil

Sklerotizace varixů

Tato léčebná metoda se soustřeďuje na odstranění drobných povrchových nevystupujících žilek. K jejich eliminaci dochází za použití sklerotizační látky ve formě pěny, která je injekčně aplikovaná do varikosního žilního kmene, a to pod ultrazvukovou navigací. Žilní kmen se tímto uzavře a vyřadí z funkce.

Zákrok se provádí ambulantně a není potřeba se na něj nějak zvláštně připravovat. Pacient může po ošetření odejít ihned domů a vrátit se k běžným činnostem. Jedinou podmínkou úspěšné sklerotizace je následné nošení elastických kompresních punčoch.

Pěnová sklerotizace se vyznačuje vysokou mírou úspěšnosti a v častých případech se využívá také na větší a středně velké žíly. Výskyt nežádoucích účinků je minimální, zákrok je bezbolestný a efekt dlouhodobý.

Miniflebektomie

Na vystouplé varixy nad povrchem kůže se zaměřuje léčebná metoda zvaná miniflebektomie. Tato operace křečových žil se provádí v lokální anestezii a je velice efektivní. Pacienti si chválí především šetrnost metody, která nezanechává větší otoky, modřiny, ani skvrny na kůži.

Miniflebektomie spočívá v odstranění pouze poškozených částí žíly z drobných řezů a vpichů pomocí speciálních háčků. Ranky jsou tak malé, že se nemusí šít. Postačí sterilní krytí. Pacient může ihned odejít domů a dále nosit kompresní punčochy.

Zákrok se hodí na menší varixy i na velké žilní kmeny. Výsledný efekt je dlouhodobý a rozdíl je po estetické i fyzické stránce skutečně znát.

Popis OPERACE

Příprava

Jde o šetrnou léčbu, která se provádí ambulantně a trvá několik minut. Metoda je zcela bezpečná a nezanechává žádné jizvy.

Aplikace

Operace křečových žil se provádí s použitím znecitlivujícího krému. Lékař zavede drobným vpichem do postižené žíly optické vlákno a působením tepla laseru ji pak uzavře. Uzavřená žíla zůstává v těle a během několika týdnů se změní na vazivový proužek. U menších varixů na postranních žilních větvích dochází k jejich zmenšení.

Pozákroková péče

Po zákroku je pacientům doporučováno nošení kompresních punčoch, které výrazně ovlivňují průběh hojení. V běžných aktivitách nejsou nijak omezeni. Rekonvalescence je krátká a efekt je dlouhodobý. Pacienti jsou se zákrokem laserová operace křečových žil a dalšími metodami velmi spokojeni.

Nejčastější dotazy

Jak poznám, která z metod je pro mě ta pravá a jakým typem varixů trpím?

Obecně platí, že by měl klient zajít nejdříve k cévnímu chirurgovi, který posoudí, o jaký typ varixů se jedná, a navrhne vhodnou léčebnou metodu. Zároveň se odhadne předpokládaná úspěšnost zákroku, mluví se o možných komplikacích a nežádoucích účincích, které jsou u všech metod minimální. Zákroky probíhají ambulantně a pacient může po jejich provedení odejít ihned domů

Co by měl pacient dodržovat po zákroku?

Pacient by se měl vyhnout větší zátěži, nesportovat a nedoporučuje se ani dlouhé stání na jednom místě. Přiměřený pohyb je ale prospěšný. Po zákroku je pacientům doporučováno nošení kompresních punčoch, které výrazně ovlivňují průběh hojení. Dobu nošení určí lékař.

Co vlastně způsobuje křečové žíly?

Faktorů, které ovlivňují vznik křečových žil, je celá řada. Svoji roli hraje určitě dědičnost a také životní styl. Žilnímu systému neprospívá například sedavé zaměstnání, málo pohybu, nadváha, ale i kouření nebo nevhodně zvolená hormonální antikoncepce. Pravidelným pohybem a zdravým životním stylem lze tedy částečně vzniku křečových žil předejít.

Ceník

[table “” not found /]

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha - Stodůlky
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756

Praha - Vysočany
Sokolovská 810/304,
190 00 Praha 9-Vysočany

+420 731 370 844

Mladá Boleslav
Palackého 267/9
293 01 Ml. Boleslav

+420 733 273 850
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210
 

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

 

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: 14:00 – 19:00
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 – 18:00
SO, NE: Zavřeno

Mladá Boleslav
ST: 8:00 - 15:00
ČT: 8:00 – 18:00
PÁ: 8:00 - 15:00
PO, ÚT, SO, NE: Dle objednání

Ceník

Videa

Volné pozice

Copyright © 2018 - 2023 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram