NYNÍ V AKCI: FUTERA ošetření OBLIČEJE + KRKU, LASEROVÁ EPILACE sleva až 30 % a INJEKČNÍ LIPOLÝZA PODBRADKU!
PROZKOUMAT
My BestCare
AkcePoukazyLastminute
PoukazyAkce

Operace křečových žil

+    Operace křečových žil nevyžaduje prakticky žádnou rekonvalescenci

+    Dokáže eliminovat žilky i velké křečové žíly

+    Využívá nejmodernější léčebné metody a přístroje

+    Provádí se ambulantně bez nutnosti hospitalizace

+    Úspěšnost metod je velmi vysoká s dlouhodobým efektem

Operace křečových žil

SKLEROTIZACE VARIXŮ

Tato léčebná metoda se soustřeďuje na odstranění drobných povrchových nevystupujících žilek. K jejich eliminaci dochází za použití sklerotizační látky ve formě pěny, která je injekčně aplikovaná do varikosního žilního kmene, a to pod ultrazvukovou navigací. Žilní kmen se tímto uzavře a vyřadí z funkce.

Zákrok se provádí ambulantně a není potřeba se na něj nějak zvláštně připravovat. Pacient může po ošetření odejít ihned domů a vrátit se k běžným činnostem. Jedinou podmínkou úspěšné sklerotizace je následné nošení elastických kompresních punčoch.

Pěnová sklerotizace se vyznačuje vysokou mírou úspěšnosti a v častých případech se využívá také na větší a středně velké žíly. Výskyt nežádoucích účinků je minimální, zákrok je bezbolestný a efekt dlouhodobý.

MINIFLEBEKTOMIE

Na vystouplé varixy nad povrchem kůže se zaměřuje léčebná metoda zvaná miniflebektomie. Tato operace křečových žil se provádí v lokální anestezii a je velice efektivní. Pacienti si chválí především šetrnost metody, která nezanechává větší otoky, modřiny, ani skvrny na kůži.

Miniflebektomie spočívá v odstranění pouze poškozených částí žíly z drobných řezů a vpichů pomocí speciálních háčků. Ranky jsou tak malé, že se nemusí šít. Postačí sterilní krytí. Pacient může ihned odejít domů a dále nosit kompresní punčochy.

Zákrok se hodí na menší varixy i na velké žilní kmeny. Výsledný efekt je dlouhodobý a rozdíl je po estetické i fyzické stránce skutečně znát.

Popis OPERACE

Příprava

Lékařským laserem se odstraňují především metličkové žilky, a to v rámci hlubokého žilního systému. Jde o šetrnou léčbu, která se provádí ambulantně a trvá několik minut. Metoda je zcela bezpečná a nezanechává žádné jizvy.

Aplikace

Operace křečových žil se provádí s použitím znecitlivujícího krému. Lékař zavede drobným vpichem do postižené žíly optické vlákno a působením tepla laseru ji pak uzavře. Uzavřená žíla zůstává v těle a během několika týdnů se změní na vazivový proužek. U menších varixů na postranních žilních větvích dochází k jejich zmenšení.

Pozákroková péče

Po zákroku je pacientům doporučováno nošení kompresních punčoch, které výrazně ovlivňují průběh hojení. V běžných aktivitách nejsou nijak omezeni. Rekonvalescence je krátká a efekt je dlouhodobý. Pacienti jsou s tímto zákrokem velmi spokojeni.

Nejčastější dotazy

Jak poznám, která z metod je pro mě ta pravá, a jakým typem varixů trpím?
Obecně platí, že by měl klient zajít nejdříve k cévnímu chirurgovi, který posoudí, o jaký typ varixů se jedná, a navrhne vhodnou léčebnou metodu. Zároveň se odhadne předpokládaná úspěšnost zákroku, mluví se o možných komplikacích a nežádoucích účincích, které jsou u všech metod minimální. Zákroky probíhají ambulantně a pacient může pro jejich provedení odejít ihned domů.
Co by měl pacient dodržovat po zákroku?
Pacient by se měl vyhnout větší zátěži, nesportovat a nedoporučuje se ani dlouhé stání na jednom místě. Přiměřený pohyb je ale prospěšný. Po zákroku je pacientům doporučováno nošení kompresních punčoch, které výrazně ovlivňují průběh hojení. Dobu nošení určí lékař.
Co vlastně způsobuje křečové žíly?
Faktorů, které ovlivňují vznik křečových žil, je celá řada. Svoji roli hraje určitě dědičnost a také životní styl. Žilnímu systému neprospívá například sedavé zaměstnání, málo pohybu, nadváha, ale i kouření nebo nevhodně zvolená hormonální antikoncepce. Pravidelným pohybem a zdravým životním stylem lze tedy částečně vzniku křečových žil předejít.

Ceník

SlužbaAkceCena
Konzultace cevní chirurgie500 Kč
Konzultace & ultravukový mapping1 500 Kč
Injekční sklerotizace s použitím Veinlite Od 1 490 Kč
Pěnová sklerotizace pod ultrazvukovou navigací Od 3 900 Kč
MiniflebectomieOd 5 000 Kč
RadiofrekvenceOd 3 000 Kč
Laserová operace žil (endovenózní ablace)
Laserová operace žil - jedna dolní končetina16 900 Kč
Laserová operace žil - jedna dolní končetina (rozsáhlejšího charakteru)18 900 Kč
Laserová operace žil - obě dolní končetiny23 900 Kč
Laserová operace žil - obě dolní končetiny (rozsáhlejšího charakteru)27 900 Kč

My Best Care s.r.o.

Beroun
Talichova 825
266 01 Beroun

+420 792 300 409

Praha
Suchý vršek 2122/33
158 00 Praha – Stodůlky

+420 737 733 756
IČ: 03334210
DIČ: CZ03334210

Společnost My Best Care s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka č. 230348.

Zákroky prováděné na našem pracovišti nehradí žádná zdravotní pojišťovna.

Bankovní spojení:
2400653544/ 2010
CZK účet ve Fio Bance

Naše zásady používání cookiesZásady ochrany osobních údajůVšeobecné obchodní podmínky

Sociální sítě

Otevírací doba

Beroun
PO-PÁ 8:00 – 19:00
SO: Dle objednání
NE: Zavřeno

Praha
PO: 8:30 – 18:00
ÚT: ZAVŘENO
ST: 8:30 – 15:00
ČT: 8:30 – 18:00
PÁ: 8:30 -18:00
SO, NE: Zavřeno

Ceník

Videa

Copyright © 2018 - 2021 My Best Care s.r.o. coded & developed by
Greatex
searchclosehomebarschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram