Vzhledem ke zhoršeným možnostem parkování přímo před ordinací v Berouně doporučujeme parkovat na parkovišti U KasárenVíce zde.

Napsali o nás  

 • Spolecnost My  Best Care mohu jen doporučit. Personál úžasně milý, přátelský, prostředí ordinace je krásné a hlavně s výplní vrásek  jsem velmi spokojena. Ted už si neříkám  před zrcadlem: „Jejda,já jsem stará, vrásčitá!“Jsem ráda, že v Beroune existuje toto pracoviště, protože do Prahy by se mi dojíždět nechtělo. Zdravím všechny.

  LIBUŠE (50)

  Beroun

 • Jsem máma tří dětí a veškerý čas a péči věnuji jim, teď ale přišel čas na mne. Po konzultaci s Mgr. Pavlínou Vlasákovou jsem se rozhodla pro korekci vrásek na čele, mezi obočím a nosoretních vrásek. Oceňuji velmi milý a profesionální přístup, velmi příjemné prostředí ambulance. Výsledek byl viditelný ihned a jsem nyní moc spokojená. Mohu MyBestCare všem vřele doporučit…

  MICHAELA (39)

  Beroun

 • Po první návštěvě jsem nadšena přístupem paní doktorky i sestřičky. Dříve jsem chodila se svými problémy na jednu nejmenovanou kliniku v Praze, nicméně teď bych se ráda stala Vaší klientkou a to hned z několika důvodů. Potěšily mne Vaše příznivé ceny, hezké prostředí, ale hlavně to, že kvalitního a šikovného lékaře nemusím vždy hledat jen v Praze. Provedený zákrok, hodnotím na výbornou…

  Petra K.

  Praha

 • Milá paní doktorko, děkuji za Váš email a sděluji, že jsem se službami ordinace My Best Care byla velice spokojena. Chování personálu profesionální a milé, prostředí velice příjemné.

  Alena K.

  Beroun

POZOR - ZMĚNA PARKOVÁNÍ:
V Berouně parkujte nyní také na novém parkovišti. Více informací zde.

NOVINKA:
PRAHA detašované pracoviště:

ordinaci My Best Care naleznete
na klinice Stomatologie Vyhlídka.
Suchý vršek 2122/33
Praha - Stodůlky
Více zde...

Volejte PO-PÁ 8-18hod
tel.: 792 300 409

Nabízené služby  

LIFTERA facelift
LIFTERA facelift

Celkový facelift, při kterém provedeme ošetření obličeje, podbradku i krku. Doporučujeme, aby výsledek byl celistvý.

Double plazmalifting za 3.990,-
Double plazmalifting za 3.990,-

- tajemství spočívá v aplikaci vlastní plazmy, která obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky. Tyto tělu vlastní látky regenerují kožní buňku a spouštějí omlazující proces velmi přirozenou cestou.

Aquapeeling se slevou 37%
Aquapeeling se slevou 37%

Pomocí speciálních sér, nejdříve pleť zbavíme nečistot v podobě mastnoty a staré "odumřelé" kůže a po té hloubkově hydratujeme. Výsledek je okamžitý a viditelný.

Mikrojehličkování (microneedling)
Mikrojehličkování (microneedling)

Mikrojehličkování je velmi přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je to metoda vhodná pro všechny typy pleti, a kterýkoliv věk.

Náš tým

MUDr. Šárka Slavíková

Estetická dermatologie

MUDr. Ivan Daniel

Ortopedie a traumatologie

Mgr. Pavlína Vlasáková

Specialistka anti-aging medicíny