Plazmalifting, neboli omlazení vlastní plazmou je nová a převratná metoda, která pomáhá účinně regenerovat kožní buňky. Tím zabezpečuje účinné vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí či silně povolenou pleť, ale kromě omlazení má významné využití také k regeneraci jizev a léčivých účinků na pokožku po různých zákrocích.

CO JE KREVNÍ PLAZMA?

Krevní plazma je čiré medium v naší krvi, ve kterém plují všechna krevní tělíska, tedy červené a bílé krvinky a krevní destičky. Plazma sama o sobě obsahuje růstové faktory, což jsou látky, které jsou schopny nastartovat aktivitu buněk k produkci kolagenu a zároveň mají schopnost „opravit” starší buňky a donutit je k množení.


PRO KOHO JE PLAZMALIFTING VHODNÝ?

Omlazení vlastní plazmou neboli Plazmalifting je vhodný pro regeneraci u klientů s unavenou, povadlou a stárnoucí pletí, ale i preventivně pro zabránění a oddálení stárnutí. Vysoký efekt byl zjištěn také u léčby a korekce jizev, špatně se hojících ran a při nadměrném padání vlasů. Využití vlastní plazmy je vhodné i pro alergiky nebo osoby s velmi citlivou pokožkou.

 

JAK PLAZMALIFTING PROBÍHÁ?

Celý proces plazmaliftingu je poměrně snadný. Jediné, co je třeba, je odebrat 8-10 ml krve ze žíly (jako při standardním krevním odběru). Krev se následně smísí s patentovanou gelovou látkou a ihned před zraky klienta je ve speciálním přístroji za vysoké frekvence odstředěna a oddělena plazma od krve.

Tato příprava plazmy, která trvá přibližně 15 minut, zvýší koncentraci destiček a růstových faktorů až o neuvěřitelných 600%! Díky tomu se po aplikaci zvýší v daném místě množení kmenových buněk až desetinásobně, čímž se nastartují a znatelně posílí přirozené hojivé procesy v organismu. Jinými slovy: tím, že ke kmenovým buňkám v pokožce aplikujeme růstové faktory, dokážeme je přimět stát se zralou dospělou buňkou, která je schopna produkovat kolagenní vlákna, která jsou příčinou regenerace.

Získaná plazma se aplikuje mikrojehličkami do kůže a podkoží na místa, která potřebujeme regenerovat.

Plazmalifting je ambulantní metoda. Žádná hospitalizace, přijdete a odejdete v ten samý den, výkon netrvá déle než jednu hodinu!

Okamžité výsledky jsou patrné hlavně v těchto partiích:

  • vrásky kolem očí
  • tmavé kruhy pod očima
  • ztráta pružnosti krku + dekoltu
  • jemné vrásky nad horním rtem
  • hřbety rukou
  • vypadávání vlasů
  • strie
  • jizvy